Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Sprzedaż artykułów na portalu aukcyjnym
W naszym kraju posiadamy dwie duże platformy aukcyjne, jakich nie trzeba opisywać. Można je zestawić do gigantycznego sklepu, który posiada towary wszystkich marek z wszelkiej dziedziny.

Dlatego naturalnym jest, że tradycyjne biznesy On-Line ustępują systemom aukcyjnym.

Czynników takiego faktu materii jest trochę. Po 1-sze koszty promocji własnego biznesu On-Line. Zakładając że zależy nam na reklamie na kilkanaście haseł, to cena pozycjonowania opiewa rzędu kilku tysięcy złotych. Aby pokryć koszty jednego pozycjonowania musimy mieć zbyt rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Natomiast platformy aukcyjne oferują ich użytkownikom praktycznie darmową reklamę.

Dlaczego praktycznie darmową?

Portale aukcyjne pobierają kilka rodzajów opłat. Pierwsza opłata jest za wystawienie produkty na serwisie aukcyjnym. Kolejny wariant wydatków to prowizja od sprzedaży. Trzeci rodzaj opłat, który jest najwyższy to promowanie naszych aukcji. Ten sam materiał dostarcza dużo osób. Więc dobrym środkiem wyróżnienia się wśród sprzedawców jest umieszczenie swej oferty na górze listy.

Innym elementem, który przemawia za serwisami akcyjnymi to ilość potencjalnych kontrahentów. Dziennie są ich miliony, którzy przeszukują portale w celu znalezienia okazji. Wtedy właśnie oni pozwalają sprzedawcom generowanie wielkich zarobków przy użyciu dość małych kosztów sprzedaży.

Ostatnim elementem, który powinien być wzięty pod rozwagę to ładnie zrobiony szablon graficzny aukcji. Dzięki niemu możemy zwiększyć swoją sprzedaż kilkukrotnie.
Sprzedaż artykułów na portalu aukcyjnym
Zobacz również: Czy powinno się samemu jeszcze rozliczać PIT
sitemap.xml