Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Siłownia to sport także dla pań
Jeśli jesteś kobietą i z zazdrością patrzysz na swoich znajomych, którzy intensywnie ćwiczą, po prostu dołącz do nich! Kulturystyka jest sportem, które mogą uprawiać także kobiety. Chociaż w Polsce jeszcze rzadko spotyka się kobiety, na świecie znane są przykłady wspaniałych zawodniczek o doskonale wyrzeźbionych sylwetkach.

Kobietom może być nieco trudniej rozpocząć przygodę z kulturystyką. Nasza biologia i wynikające z niej czynności determinują bowiem odkładanie się tłuszczu w organizmie, a szczególnie w określonych partiach sylwetki, jakimi są biodra, uda czy brzuch. Większe umiłowanie cukierków także może być powodem, dla którego wiele kobiet nie pozwala sobie na rozpoczęcie wytężonych ćwiczeń fizycznych. Jednak, jak to mówi znane polskie przysłowie ?Dla chcącego nic trudnego?. Zatem - do dzieła! Na początku powinniśmy odnaleźć w sobie odpowiednią motywację. Zbliżają się wakacje lub ślub przyjaciółki, a Ty pragniesz atrakcyjnie wyglądać? W takim razie ułóż sobie zestaw ćwiczeń, które wytrwale i systematycznie będziesz robić. Ważny powód da Ci determinację i pozwoli wytrwać w postanowieniu.

Co należy spożywać, aby w odpowiedni sposób wspomóc nasz wysiłek fizyczny? Na śniadanie oferujemy chleb tostowy z serem żółtym, a do tego herbatę bez cukru. Na drugie śniadanie należy zjeść jabłko, na przykład kiwi. Pomiędzy śniadaniem a obiadem należy przekąsić coś odżywczego. Najkorzystniejszy jest do tego jogurt. Na obiad można przygotować zupę. Na drugie danie oferujemy pierś z kurczaka z ryżem i warzywami. Kolacja może składać się z jogurtu. Wszystko trzeba popijać niesłodzoną sokiem owocowym. Należy unikać podjadania między posiłkami, ale też wyeliminować przysmaki typu chipsy, kolorowe i słodzone napoje, fast foody.

Po każdym posiłku powinno się ćwiczyć przez około godzinę. Sumienność wykonywanych ćwiczeń jest tu bardzo ważna. Jeśli chcesz wspomóc swoje ciało w kształtowaniu wyćwiczonej sylwetki, powinnaś sięgnąć po artykuły marki Trec. Znajdziesz je bez kłopotu na stronach www, wystukując w wyszukiwarkę słowa: sklep trec.
Siłownia to sport także dla pań
Zobacz również: Najliczniejsza grupa zawodowa rodaków w Niemczech
sitemap.xml