Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Preparat Inca inchi - tajemnica zdrowego wyglądu wprost z afrykańskiej krainy
Na preparat Inca inchi swoje zainteresowanie skierowałam wręcz przypadkowo. Do tej pory do pielęgnacji skóry, włosów i ciała używałam olejku arganowego, ale w momencie gdy wykorzystałam już cały jego zapas, zapragnęłam dokupić następną buteleczkę i tak w czasie poszukiwań olejku arganowego trafiłam na tajemniczy olejek z Peru, który jak się okazało systematycznie wypiera marokański olejek arganowy.

Pragnęłam dowiedzieć się o tym nowym preparacie jak najwięcej i to jest rezultat: Preparat inca inchi jest tłoczony na zimno z nasion peruwiańskiego krzewu Sacha Inchi, które posiadają dość oryginalny kształt przypominający gwiazdę. Można natrafić na kosmetyk w 100% naturalny, nierafinowany, który nie był poddawany żadnej obróbce chemicznej, ani mechanicznej, a owoce wykorzystane do wytłaczania na zimno nie były prażone, tak, więc olej ten zachowuje naturalny kolor, bogactwo składników aktywnych oraz subtelny orzechowo-korzenny zapach.

Przechowujemy kosmetyk w szczelnie zamkniętym pojemniku, w temperaturze pokojowej nie przekraczającej 25°C lub w lodówce. Należy unikać miejsc wilgotnych i nasłonecznionych.

Cechy pielęgnacyjne kosmetyku:
  • charakteryzuje się bardzo wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6
  • jest olejem lekkim, dobrze przyswajanym przez skórę
  • łagodzi dolegliwości charakterystyczne przy cerze atopowej, wrażliwej, łuszczącej się, podrażnionej
  • ma działanie przeciwzmarszczkowe
  • koryguje przebarwienia i pomaga odzyskać skórze blask
Różne właściwości olejku inca inchi są dość przekonujące i mimo że są one mocno zbliżone do działania znanego mi już olejku arganowego, jestem w stanie sprawdzić go na własnej skórze.
Preparat Inca inchi - tajemnica zdrowego wyglądu wprost z afrykańskiej krainy
Zobacz również: Zbudowanie dochodowej witryny www w pigułce
sitemap.xml