Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Jakie błędy w diecie najczęściej popełniają kulturyści?
Poszukujesz skutecznej diety, która pozwoli Ci zgubić niepotrzebne kilogramy i będzie zarazem doskonałą podstawą do rozpoczęcia ćwiczeń? W takim razie musisz jak najszybciej zaznajomić się z treścią naszego czasopisma. Zapraszamy. Dziś będziemy mówić o tym, jak sposób dopasować sobie dietę. Wielu kulturystów zmaga się z tym problemem, jednak dzięki wiedzy praktycznej starszych przyjaciół i unikaniu ich błędów będziemy mogli dopasować doskonałą dietę.

Jednym z najistotniejszych błędów osób rozpoczynających swoją przygodę z kulturystyką jest niecierpliwość. Znaczna część osób chce przejść z szybkiego trybu życia do ustabilizowanej diety z dnia na dzień, domagając się szybkich efektów. Przejście na inny typ diety wymaga czasu, zwykle około trzech tygodni. Dostrzegalny efekt zmian nawyków żywieniowych możemy dostrzec po 21 dniach.

Drugim błędem, jaki popełniają często początkujący kulturyści jest niesystematyczne jedzenie. Nieregularne obiady, podjadanie przed snem lub zbyt duży obiad to dobre tego przykłady. Takie podejście sprawia, że w naszym ciele magazynuje się tkanka tłuszczowa, czego przecież nie chcemy. Trzecią sprawą jest zbyt intensywne obserwowanie wagi lub korzystanie z centymetra. Na rezultaty swojej pracy musimy przecież poczekać. Lepiej zrobić sobie fotkę i po pewnym czasie zrobić drugie, a następnie porównać.

Kolejnym błędem jest przejadanie się. Zamiast kilku małych posiłków, spożywamy trzy duże, przez co niepotrzebnie przyjmujemy zbyt dużą ilość kalorii. Podobnie jest ze zbyt częstym jedzeniem węglowodanów. Powszechnie spotykanym błędem jest też źle ułożona dieta. Warto w tej sprawie podglądać od innych lub polegać na pomocy specjalisty, który pomoże nam zestawić ze sobą dania.

Nie należy także opierać swojej diety tylko na puszkach, warto gotować samodzielnie w domu, sekcjonując artykuły tak, aby dobrze wpisywały się w naszą dietę. Warto pamiętać, że podczas uprawiania sportu warto sięgać po suplementy dla sportowców, takie jak trec. Jeżeli chcesz nabyć artykuły tego producenta, zajrzyj tu: trec sklep.
Jakie błędy w diecie najczęściej popełniają kulturyści?
Zobacz również: Co jeść na obiad, gdy się odchudzamy?
sitemap.xml