Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Co jeść na obiad, gdy się odchudzamy?
Jak powszechnie wiemy, obiad to podstawowy posiłek w ciągu dnia. Dodaje nam energii i sił do pracy na cały dzień. Dlatego też istotne jest, aby było skomponowane z adekwatnych suplementów. Tym bardziej staje się to istotne, gdy dodatkowo jesteśmy na diecie.

Osoby uprawiające kulturystykę powinny wyeliminować ze swych śniadań wędliny takie jak bekon i kiełbasa, gdyż zawierają one spore ilości tłuszczu. Można za to sięgać po ich mniej kaloryczne odpowiedniki, jak na przykład chuda kiełbasa z indyka. Generalnie mięso kurze jest strasznie zdrowe i zawiera niskie ilości tłuszczu. Sławnym śniadaniem wśród kulturystów jest jajecznica, która dostarcza sporo białka. Warto taką jajecznicę uzupełnić bekonem z indyka. Chociaż na początku będzie niełatwo przyzwyczaić się do bekonu z indyka, nie zaś z wieprzowiny, tego typu zmiana zrobi dobrze naszej figurze.

Odpowiednio zbilansowaną dietę warto urozmaicić suplementami dla sportowców. Dobry do tego celu są artykuły marki Trec. Nie powinno być problemu ze odnalezieniem w sieci internetowej takiego miejsca jak trec sklep. Przy żywieniu normalnym musimy pamiętać o tym, aby unikać produktów takich jak: ziemniaki, mąka pszenna, słodycze, groch, fasola, dżemy, ciasta, makarony, ryż, kasze i słodzone napoje. Sól także nie jest mile widziana uzupełnieniem dań.

W gronie produktów dobieranych podczas żywienia normalnego znajdują się: tłuszcze typu masło, smalec, słonina, olej słonecznikowy, różnego typu mięso, przede wszystkim zaś wieprzowe, do tego podroby mięsne, ryby, drób (kaczka, gęś, kura), majonez, orzechy, ziarna słonecznika, soki owocowe niesłodzone. Żółtka można w łatwy sposób zastąpić tofu, a ciemne mięso ? mięsem z indyka. Zamiast przyprawiania potraw solą, można je przyprawić przy użyciu ziół. Najkorzystniej swoje posiłki robić na parze lub w piekarniku, unikając przy tym smażenia. Wysoko kaloryczne posiłki należy spożywać w miarę wcześnie zamiast zostawiać je na wieczór. Warto też wyeliminować ze swojej diety cukier rafinowany, a pełne mleko zastąpić mlekiem odtłuszczonym.
Co jeść na obiad, gdy się odchudzamy?
Zobacz również: Jak powinna być dobrana dieta boksera?
sitemap.xml